Застереження

Global Spark Solutions PLLC (юридична адреса: 2503 Easie Street, Oakton, Virginia, 22124) є юридичною особою, яка діє та зареєстрована відповідно до законодавства США та округу Колумбія.
Інформація, представлена ​​на вебсайті, не вважається юридичною консультацією з будь-якого питання або зверненням направленим до конкретного клієнта відповідно до п. 7.1. та 7.3 Правил професійної поведінки Вашингтону. 
Інформація, що міститься на цьому вебсайті, вважається рекламою і надається виключно в інформаційних цілях. Визначення потреби в юридичних послугах та вибір адвоката є надзвичайно важливими рішеннями, які не повинні ґрунтуватися лише на рекламі чи самопроголошеній експертизі.
Перегляд вмісту цього сайту не встановлює відносини адвокат (патентний повірений) - клієнт між Global Spark Solutions PLLC та користувачем. Відносини між адвокатом (патентним повіреним) і клієнтом можуть виникнути лише на основі договору, підписаного як адвокатом (патентним повіреним), так і клієнтом.

Цей веб-сайт та його вміст (включаючи будь-які матеріали) надається “ЯК Є” без будь-яких гарантій, явних або неявних, включаючи, але не обмежуючись, неявні гарантії товарності, придатності для певної мети або непорушення.